Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
20-ci sahə q.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
Elanın müddəti başa çatıb.
95 000 AZN
1 460 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
2 / 2
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
20-ci sahə q.
Satılır. Sebail rayonu. 20 ci sahe qesebesi. 3 Otaq. Tam Temirli. 2 mertebe binanin 2 ci mertebesi. Kupcasi var. Metbex mebeli, Kombi sistemi var. Yola yaxin
Bakı, Ömər Faiq Nemanzadə küç., ev 33, mənzil 39.
Bakı, Ömər Faiq Nemanzadə küç., ev 33, mənzil 39.
Xəritədə bax
Səbail r.
20-ci sahə q.
№ 5613339
•
Baxış sayı: 1077
•
Müddəti başa çatıb: 24.11.2025, 00:14
Elanın müddəti başa çatıb.
95 000 AZN
1 460 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
2 / 2
mərtəbə
Çıxarış
Təmir