Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 93 m²,
Massiv D q.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
Elanın müddəti başa çatıb.
185 000 AZN
1 990 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
93 m²
Sahə
9 / 13
Massiv D q.
№ 5694169
•
Baxış sayı: 222
•
Müddəti başa çatıb: 26.12.2025, 23:26
Elanın müddəti başa çatıb.
185 000 AZN
1 990 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
93 m²
Sahə
9 / 13
mərtəbə
Çıxarış
Təmir