Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 57.2 m²,
NZS q.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
Elanın müddəti başa çatıb.
143 500 AZN
2 510 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
57.2 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 57.2 m²,
NZS q.
Daş binada təmirli, hundur potolok, kupcali ev,əşyalarla birlikdə təçili satilir.
Bakı, Marat Əmirxanov küç., 19.
Bakı, Marat Əmirxanov küç., 19.
Xəritədə bax
Xətai r.
NZS q.
№ 5959379
•
Baxış sayı: 573
•
Müddəti başa çatıb: 10.04.2026, 21:49
Elanın müddəti başa çatıb.
143 500 AZN
2 510 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
57.2 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir