Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Bakıxanov q.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
208 000 AZN
2 770 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Bakıxanov q.
Bakixanovun merkezinde,kohne hamamin yani. Eksperimental das bina,teze,super,zovqlu temir okunub Butun esyalarla birlikde (soyuducu,paltayuyan istisna) Real ali iya az endirim olunacaq
Bakı, Bakıxanov qəsəbəsi
Bakı, Bakıxanov qəsəbəsi
Xəritədə bax
Sabunçu r.
Bakıxanov q.
Vaqif Memmedli
Vasitəçi (agent)
№ 5973786
•
Baxış sayı: 781
•
Yeniləndi: Dünən, 14:26
208 000 AZN
2 770 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Vaqif Memmedli
Vasitəçi (agent)