Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
180 000 AZN
2 170 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
83 m²
Sahə
1 / 6
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²
3 otaq qaz kupca əşyasız 180.000 m st əşyalı 185000 m.yaşayış olmayıb dəniz bulvar sumqayıt . Ofis Əmlakcı Rövşən 🔑
Sumqayıt, Səməd Vurğun küç.
Sumqayıt, Səməd Vurğun küç.
Xəritədə bax
Sumqayıt
Rövşən
Vasitəçi (agent)
№ 6090005
•
Baxış sayı: 1286
•
Yeniləndi: Dünən, 08:06
180 000 AZN
2 170 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
83 m²
Sahə
1 / 6
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Rövşən
Vasitəçi (agent)