Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
254 000 AZN
3 390 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nərimanov metrosunun yaninda Baki konqres mərkəzinə baxan 5 mərtəbəli daş binanin 3 cü mərtəbəsi orta blok 3 otaqlı mənzil əşyalarla birlikdə satılır. Mənzilin artırması var.Real alıcıya endirim edilecekdir.
Bakı, Təbriz küçəsi
Bakı, Təbriz küçəsi
Xəritədə bax
Nərimanov r.
Nəriman Nərimanov m.
Elan sahibi
Vasitəçi (agent)
№ 6095329
•
Baxış sayı: 302
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 16:41
254 000 AZN
3 390 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Elan sahibi
Vasitəçi (agent)