Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Sahil m.
1/7
Bütün şəkillər
300 000 AZN
4 290 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Sahil m.
Sahil metrosunun tam yanında,2 otaqlı,sahəsi 70 kv.metr olan mənzil satılır.Mənzil həm Bül-Bül prospektinə,həmdə Zərifə Əliyeva prospektinə baxır.Lift var.
Vasitəçi (agent)
№ 6120721
•
Baxış sayı: 357
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 17:11
300 000 AZN
4 290 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Samir
Vasitəçi (agent)