Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 256 m²,
Nizami m.
1/4
Bütün şəkillər
Satış dayandırılıb
Satış dayandırılıb
: 19.05.2026, 09:06
770 000 AZN
3 010 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
256 m²
Sahə
14 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Bakı, 28 May küç.
Bakı, 28 May küç.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
28 May m.
Nizami m.
Kubinka q.
Azərbaycan Dillər Universiteti
Qış parkı
Sirk
Zabitlər parkı
№ 6125018
•
Baxış sayı: 278
Satış dayandırılıb
: 19.05.2026, 09:06
770 000 AZN
3 010 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
256 m²
Sahə
14 / 16
mərtəbə
Çıxarış