Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Memar Əcəmi m.
1/8
Bütün şəkillər
185 000 AZN
1 950 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Memar Əcəmi m.
Sexsi evmimdi ev Bineqedi rayonu 9 mk M,Celal 63a NUR MTK yerlesir senet Muqaviledi esiyayla satilir ev tam isti poldu merkezlesdirilmis sistemdi
Bakı, Mir Cəlal küçəsi 63A
Bakı, Mir Cəlal küçəsi 63A
Xəritədə bax
Binəqədi r.
Memar Əcəmi m.
9-cu mikrorayon q.
Tezegul
Mülkiyyətçi
№ 6135018
•
Baxış sayı: 248
•
Yeniləndi: 16.05.2026, 13:27
185 000 AZN
1 950 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Təmir
Tezegul
Mülkiyyətçi