Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Memar Əcəmi m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
163 000 AZN
2 960 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
17 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Memar Əcəmi m.
Bineqedi rayonu 9cu mikrarayon Mircelal kuc terlan sadliq saraynin yaxnliqinda 19mertebeli binanin 17ci mertebesinde temirli 2otaqa duzelme menzil TECILI satilirr.Binanin yaxinliqinda mekteb baxca market var senedler qaydasindadi kupca var
Bakı, 9-cu mikrorayon qəs.
Bakı, 9-cu mikrorayon qəs.
Xəritədə bax
Binəqədi r.
Memar Əcəmi m.
9-cu mikrorayon q.
Mirzə
Vasitəçi (agent)
№ 6135515
•
Baxış sayı: 205
•
Yeniləndi: 16.05.2026, 15:20
163 000 AZN
2 960 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
17 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Mirzə
Vasitəçi (agent)