Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 47 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/8
Bütün şəkillər
156 500 AZN
3 330 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
47 m²
Sahə
1 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 47 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Metro N Narimanov,Montin,BTI yani,2 otaq.5|1 ci martaba,tamirli,yola,marketa,maktaba yaxin,
Vasitəçi (agent)
№ 6139255
•
Baxış sayı: 314
•
Yeniləndi: Dünən, 13:00
156 500 AZN
3 330 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
47 m²
Sahə
1 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Nadir
Vasitəçi (agent)