Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 89 m²
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
148 000 AZN
1 660 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
89 m²
Sahə
4 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 89 m²
TECILI SATILIR!!!!, Bulvara 100 metr mesafede , denize panoramali, kupca var, istilik sistemi kombi, qaz su isiq daimi, binanin 2 islek lifti,kamera sistemi, real aliciya endirim olacaq.
Sumqayıt, Sumqayıt şəhəri
Sumqayıt, Sumqayıt şəhəri
Xəritədə bax
Sumqayıt
Natiq
Mülkiyyətçi
№ 6141696
•
Baxış sayı: 47
•
Yeniləndi: Bugün, 11:10
148 000 AZN
1 660 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
89 m²
Sahə
4 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Natiq
Mülkiyyətçi