Seçilmişlərdə saxla
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (1)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (2)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (3)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (4)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (5)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (6)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (7)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (8)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (9)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (10)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (11)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (12)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (13)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (14)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (15)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (16)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (17)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (18)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (19)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (20)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (21)
5 otaqlı yeni tikili - Nərimanov r. - 305 m² (22)
1 445 000AZN
4 740 AZN/m²
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 305 m², Nərimanov r.
5 otaqlı
Yeni tikili
305 m²
Sahə
4 / 8
Mərtəbə
Çıxarış
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

ROSEVILLE RESİDENCE – VİP 5 otaqlı mənzil – 305 kv.m və QARAJ – EKSKLÜZİV, ƏLA QİYMƏTƏ!
MƏNZƏRƏ MEŞƏYƏ!
ROSEVILLE RESİDENCE - Premium Yaşayış kompleksi. Ailəvi yaşayış üçün ən münasib kompleksdə, ƏN İDEAL pozisiyada yerləşən, birbaşa HOVUZA və daxili həyətə görünüşlü, yelçəkər, ideal lahiyəli mənzil satılır! Qaraj Qiymətə Daxildir.

ROSEVILLE RESİDENCE – VIP 6 комнатная – 305 кв.м + ГАРАЖ. ЭКСКЛЮЗИВ. Панорама на лес!
ROSEVILLE RESİDENCE – жилищный комплекс Премиум Класса является лучшим в городе комплексом для семейного проживания. Квартира находится в лучшей позиции комплекса, Сквозная, с отличной планировкой, с зональным делением на гостевую и спальные зоны, имеет прекрасный на лесополосу.
Гараж входят в цену!

kvm.az
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

4921197

2277

11 May 2026