Seçilmişlərdə saxla

Welhome

274 təklif
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (1)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (2)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (3)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (4)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (5)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (6)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (7)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (8)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (9)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (10)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (11)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (12)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (13)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (14)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (15)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (16)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (17)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (18)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (19)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (20)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (21)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (22)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (23)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (24)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (25)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (26)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (27)
5 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 324 m² (28)
1 500 000AZN
4 630 AZN/m²
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 324 m², Ağ şəhər q.
5 otaqlı
Yeni tikili
324 m²
Sahə
19 / 20
Mərtəbə
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Xətai rayonu, Bakı Ağ Şəhəri, yaşayış komplekslərinin birində, 5 otaq 324 kv m sahədən ibarət mənzil satılır. Bina tam yaşayışlıdır! Mənzilin geniş və işıqlı otaqları var! Mənzilin 2 ədəd terras hissəsi var. Mənzildən dənizə və şəhərə ideal panoraması var! Kompleksin geniş həyəti, parking ərazisi var. Lokasiya olaraq kompleks ideal yerdə yerləşir, yaxında yeni Mall, uşaq bağçası, məktəb, restoran, Neptun supermarketi və digər iaşə obyektləri mövcuddur! Əlavə məlumat almaq üçün zəng etməyiniz xahiş olunur!

Хатаинский район, Baku White City, в одном из премиальных ЖК продаётся 5 комнатная квартира с общей площадью 324 кв м. Комплекс имеет большой и ухоженный двор, паркинг. Квартира просторная и светлая и имеет 2 террасы, также открывается идеальный панорамный вид на море и город! ЖК находится в идеальной локации, рядом есть новый ТЦ, детский сад, школа, супермаркет Neptun, рестораны и пр. Для детальной информации позвоните пожалуйста!

Welhome daşınmaz əmlak
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5232766

1115

23 Aprel 2026