Seçilmişlərdə saxla

E&N VİP Home

35 təklif
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Memar Əcəmi m. - 58 m² (9)
172 000AZN
2 970 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m², Memar Əcəmi m.
2 otaqlı
Yeni tikili
58 m²
Sahə
14 / 14
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

İpotekaya Yararlı.9 MKR,Bolmartin yaninda, Mir Cəlal küçəsində, Bolmart marketin yaninda yerləşən yeni tikili binada, ümumi sahəsi 58 kv m olan 1-2 düzəlmə mənzil satilir.
Mənzil 14/14 cü mərtəbəsində yerləşir.Əla təmir,istilik sistemi kombi,mətbəx və xol isti pol ilə təchiz olunub,evdə kondisioner var.
Qaz, su, isiq daimdir.Çixariş Kupça.Qiymət başlangicdir
24 saat mühavizə olunan həyəti, Binada 2 lift, 2 mərtəbəli yeralti qaraj.
Yaxinliqda baxça, məktəb, dayanacaqlar,marketlər və digər iaşə obyektlər yerləşir.
Əlavə məlumat üçün zəng edin

169000 azn

Elşən m
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5422872

906

Bugün 18:45

Kirayə
2 otaqlı yeni tikili - Neftçilər m. - 64 m²
2 otaqlı yeni tikili - Neftçilər m. - 64 m²
2 otaqlı yeni tikili - Neftçilər m. - 64 m²