Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 114.3 m² (6)
408 051AZN
3 570 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 114.3 m², Sea Breeze q.
2 otaqlı
Yeni tikili
114.3 m²
Sahə
3 / 8
Mərtəbə
İpoteka
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Palazzo Del Mare, İtalyan üslubunda möhtəşəm bir saraydır.
Birinci mərtəbənin bir hissəsi restoran, qalan hissəsi isə rahat mənzillər üçün ayrılmışdır. Palazzo Del Mare-nin perimetri sərin kölgə verən hündür xurma ağacları ilə örtülmüşdür.
Binanın yanında isə isti yay günlərində sakinlərin sərinləşə biləcəkləri hovuz var.
Satış şərtləri ilə rəsmi saytında və ya satış ofisində tanış ola bilərsiniz.
Sea Breeze Resort Xəzər sahilində heyrətamiz dənizkənarı kurort və yaşayış kompleksidir.
Sea Breeze-də daşınmaz əmlak aldıqda, siz Rezident olursunuz
və çoxsaylı imtiyazlardan faydalana bilirsiniz:
— Çimərlik klubuna sərbəst giriş (çimərlik, hovuzlar)
— Restoran və barlarda endirimlər
— Konsert və festivallarda endirimlər
— Anti-Aging mərkəzində endirimlər
— İdman kompleksi (açıq və qapalı hovuzlar, fitnes zallar, saunalar)
— İdman meydançaları (tennis,futbol,basketbol)
Burada daşınmaz əmlak həm yaşayış üçün, həm qazanc mənbəyi kimi əldə edə bilərsiniz. Mənzillərin idarəetmə şirkəti vasitəsi ilə Rezident əmlakı kirayə verib, sabit gəlir əldə etmək fürsətinə malik olur.
---
Жилой комплекс нового уровня Palazzo Del Mare — великолепный дворец в итальянском стиле.
Часть первого этажа занимает ресторан, а остальное пространство выделено под уютные апартаменты. По периметру Palazzo Del Mare высажены высокие пальмы, которые создают прохладную тень.