Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (10)
2 otaqlı yeni tikili - Badamdar q. - 72 m² (11)
175 000AZN
2 430 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m², Badamdar q.
2 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
4 / 18
Mərtəbə
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Təcili satılır!
“Olympus Park” yaşayış kompeksində təmirsiz mənzil satılır. 18/4-cü mərtəbəsində yerləşir, 71.73 kvm, qanuni 2 otaq. Binada 2 sürətli lift var.
Sənəd - müqavilədir

Bakı, Mikayıl Müşviq küçəsi
Xamməd
Mülkiyyətçi
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5556833

2392

Bugün 11:48

Bənzər yeni tikililər

2 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 55 m²
2 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 55 m²
2 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 55 m²
2 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 55 m²
Agentlik
166 000AZN
Elmlər Akademiyası m.
  • 2 otaqlı
  • 55 m²
  • 16/17 mərtəbə
2 otaqlı yeni tikili - Nardaran q. - 57 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nardaran q. - 57 m²