Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (8)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (9)
2 otaqlı köhnə tikili - İçəri Şəhər m. - 55 m² (10)
235 000AZN
4 270 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², İçəri Şəhər m.
2 otaqlı
Köhnə tikili
55 m²
Sahə
4 / 5
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ!!!- Tarqovıya yaxın, Azərbaycan prospektində, stalin layihəli daş binada 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 5 mərtəbəli daş binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. Mənzil yelçəkəndir. Ümumi sahəsi 55 kv.m. Geniş, hündür tavanlı otaqlar, döşəmə parket, mətbəx studiya- quraşdırılmış mətbəx mebeli (mətbəxlə qonaq otağı arasındakı arakəsmə götürülüb)... sanitar qovşağı, vanna otağı-duş kabini, daimi qazı, işığı, suyu... HAZIRDA MƏNZİLDƏ 700 MANATA KİRAYƏÇİ YAŞAYIR. Bütün sənədləri tam qaydasındadır, kupçası var. Geniş infrastruktura mailkdir. Start qiymətdir. Daha ətraflı elanda qeyd olunmuş nömrəylə əlaqə saxlaya bilərsiniz. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В ЦЕНТРЕ ГОРОДА !!! Продается 2-комнатная квартира . Место нахождение-проспект Азербайджан, не далеко от Торговой. Квартира расположена на 4-ом этаже, 5-ти этажного каменного дома. Проект сталинка. Общая площадь 55кв.м. Квартира сквозная. Просторные комнаты, высокие потолки, пол паркет, кухня студия-встроенная кухонная мебель, санузел, ванная комната, свет, газ, вода постоянно… В КВАРТИРЕ В НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ ПРОЖИВАЕТ АРЕНДАТОР ЗА 700 МАНАТ. Все документы в порядке, ИМЕЕТСЯ КУПЧИЯ. Торг уместен. Развитая инфраструктура. Вы можете связаться по телефону, указанному в объявлении, для получения более подробной информации.