Bu elanın müddəti başa çatıb

3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (1)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (2)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (3)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (4)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (5)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (6)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (7)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (8)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (9)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (10)
3 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 90 m² (11)
239 000AZN
2 660 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Azadlıq Prospekti m.
3 otaqlı
Köhnə tikili
90 m²
Sahə
8 / 9
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Tecili satilir
Temirli
Bineqedi rayonu,Azadliq metrosunun yaxinliqinda 9 mertebeli binanin 8-ci mertebesinde umumi sahesi 90 kvm olan menzil satilir.
Qanuni 3 otaq
Esyasiz satilir
Orta blok
Skvaznoy
Leninqrad layihe
Abad mehle
Qaz,su,isiq daimidir
Sirketin xidmet haqqi alici terefden 1%

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5853305

2784

20 Aprel 2026

Bərpa et
Kirayə
2 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 55 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 55 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 55 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Azadlıq Prospekti m. - 55 m²
Daha 7 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
600AZN/ay
Azadlıq Prospekti m.
  • 2 otaqlı
  • 55 m²
  • 2/5 mərtəbə
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 85 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 85 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 85 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 85 m²
Daha 6 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
1 100AZN/ay
Nəsimi r.
  • 2 otaqlı
  • 85 m²
  • 7/17 mərtəbə
3 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 110 m²
3 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 110 m²
3 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 110 m²
3 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 110 m²
Daha 7 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
1 400AZN/ay
28 May m.
  • 3 otaqlı
  • 110 m²
  • 12/16 mərtəbə
2 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 95 m²
2 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 95 m²
2 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 95 m²