Bu elanın müddəti başa çatıb

Max Home Nəsimi

434 təklif
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - 20 Yanvar m. - 81 m² (9)
228 000AZN
2 810 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 81 m², 20 Yanvar m.
3 otaqlı
Yeni tikili
81 m²
Sahə
11 / 13
Mərtəbə
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Mənzil Avant Group MMC-nin Şərifzadədə tikdiyi binadır. Bina istifadəyə verilib. Bu proyektdə demək olarki ev azdı 3 otaq çertiyojda qeyd olunub, soradan düzəlmə deyil. Evin hər tərəfə pəncərəsi yəni hava ilə təması mövcuddur. Qaz, su, işıqla təmin edilib. Ev 13/11 ci mərtəbəsində yerləşir. Evin deməy olarki 90% bütün təmir işləri görülüb. Alan öz zövqünə uyğun aboy, otaq qapıları və pol ( çorny polu var) təmir edəcək.

OFISIN XIDMET HAQQI 1%

Bakı, Şərifzadə küç.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5895220

90

19 Mart 2026

Bərpa et
Kirayə
2 otaqlı köhnə tikili - Memar Əcəmi m. - 42 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Memar Əcəmi m. - 42 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Memar Əcəmi m. - 42 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Memar Əcəmi m. - 42 m²
Daha 6 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
500AZN/ay
Memar Əcəmi m.
  • 2 otaqlı
  • 42 m²
  • 4/5 mərtəbə
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi m. - 70 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi m. - 70 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi m. - 70 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi m. - 70 m²
Daha 12 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
900AZN/ay
Nəsimi m.
  • 2 otaqlı
  • 70 m²
  • 5/17 mərtəbə
Obyekt - Nəsimi r. - 67 m²
Obyekt - Nəsimi r. - 67 m²
Obyekt - Nəsimi r. - 67 m²
Obyekt - Nəsimi r. - 67 m²
Daha 6 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
2 800AZN/ay
Nəsimi r.
  • 67 m²
Obyekt - 8 Noyabr m. - 110 m²
Obyekt - 8 Noyabr m. - 110 m²
Obyekt - 8 Noyabr m. - 110 m²