Seçilmişlərdə saxla
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (9)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (10)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (11)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (12)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (13)
3 otaqlı yeni tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (14)
278 000AZN
2 780 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m², Həzi Aslanov m.
3 otaqlı
Yeni tikili
100 m²
Sahə
8 / 19
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📍 Premium Bina – Panaram Park Yaşayış Kompleksi

Şəhərin prestijli layihələrindən biri olan Panaram Park Yaşayış Kompleksi-də 3 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş, full təmirli, ipotekaya yararlı və gir-yaşa vəziyyətində mənzil satışa təqdim olunur.

🏢 Mənzil haqqında:

Orta mərtəbə

Skvaznoy (yelçəkən) proyekt

3 otağa peşəkar şəkildə düzəldilib

Kafel-metlax hissəsi isti döşəmə sistemi ilə təmin olunub

Keyfiyyətli və zövqlü təmir

Geniş və işıqlı otaqlar

🚗 Kompleksin üstünlükləri:

2 mərtəbəli yeraltı parking

Qapalı və mühafizə olunan həyət

Həyətdə və ətrafda bütün iaşə və ticarət obyektləri

Premium yaşayış infrastrukturu

💰 Qiymətdə real müştəriyə endirim olunacaq.
📄 İpotekaya tam yararlıdır.
📌 Ofis haqqı – 1%
--------------------------------------------------------------------------------------------------
📍 Премиум здание – жилой комплекс Panaram Park

В одном из престижных проектов города — Panaram Park Yaşayış Kompleksi — продаётся полностью отремонтированная квартира, идеально перепланированная в 3 комнаты, в состоянии «заходи и живи». Подходит под ипотеку.

🏢 О квартире:

Средний этаж

Сквозной проект (отличная вентиляция)

Профессионально переделана в 3 комнаты

В зоне кафеля и метлаха установлена система «тёплый пол»

Качественный, современный ремонт

Просторные и светлые комнаты

🚗 Преимущества комплекса: