Bu elanın müddəti başa çatıb

2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (10)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (11)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (12)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (13)
2 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 100 m² (14)
737 000AZN
7 370 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 100 m², 28 May m.
2 otaqlı
Yeni tikili
100 m²
Sahə
11 / 22
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📍 Səbail rayonu, Zərifə Əliyeva küçəsi, Port Bakunun yanında. 28 May və Sahil metrosunun yaxınlığında yerləşən 22 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan 2 otaqlı, əla təmirli mənzil satılır. Kupçası var. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

-------

📍 Сабайльский район, улица Зарифа Алиева, рядом с Port Baku. Вблизи станций метро 28 Мая и Сахиль. Продается 2 комнатная квартира на 11 этаже 22-этажного дома, площадью 100 м², с отличным ремонтом. Имеется свидетельство о собственности (Купчая). Свяжитесь для получения подробной информации.

-------

📍 Sabail district, Zarifa Aliyeva Street, next to Port Baku. Close to 28 May and Sahil metro stations. A 2-room apartment with an area of 100 m² is for sale on the 11th floor of a 22-story building. Fully renovated and comes with a title deed. Contact for more details.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5933404

588

03 May 2026

Bərpa et

Bənzər yeni tikililər

2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 83 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 83 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 83 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 83 m²
Agentlik
308 000AZN
Nəsimi r.
  • 2 otaqlı
  • 83 m²
  • 8/16 mərtəbə
2 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 47 m²
2 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 47 m²
2 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 47 m²