Seçilmişlərdə saxla

Perfect Home

92 təklif
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (1)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (2)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (3)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (4)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (5)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (6)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (7)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (8)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (9)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (10)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (11)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (12)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (13)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (14)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (15)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (16)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (17)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (18)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (19)
3 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 50 m² (20)
165 000AZN
3 300 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 50 m², Gənclik m.
3 otaqlı
Köhnə tikili
50 m²
Sahə
7 / 9
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Nərimanov rayonu, Həsən Əliyev küç, Rumınıya səfirliyin yanında studio tipli 3 otaqlı mənzil satılır, 50 kv\m, hamam tualet ayrıdır, 9/7 mərtəbə, istilik sistemi kombi.
Sənəd: Kupca, İpotekaya yararlıdır.
Rus
Продается 3-комнатная квартира-студия, район Нариманов, улица Гасана Алиева, рядом с посольством Румынии, площадь 50 кв. м, отдельная ванная комната и туалет, 9/7 этаж, комбинированная система отопления.
Документы: Свидетельство о праве собственности, подходит для ипотеки.

Bakı, Həsən Əliyev küç.
Perfect Home
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5945303

1159

08 May 2026

Kirayə
5 otaqlı həyət evi/bağ evi - Novxanı q. - 240 m²
5 otaqlı həyət evi/bağ evi - Novxanı q. - 240 m²
5 otaqlı həyət evi/bağ evi - Novxanı q. - 240 m²
5 otaqlı həyət evi/bağ evi - Novxanı q. - 240 m²