Seçilmişlərdə saxla

Lux Apartments

175 təklif
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (10)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (11)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (12)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (13)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (14)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (15)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (16)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (17)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (18)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (19)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (20)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (21)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (22)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (23)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (24)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (25)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (26)
2 otaqlı yeni tikili - Nəriman Nərimanov m. - 73 m² (27)
318 000AZN
4 360 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 73 m², Nəriman Nərimanov m.
2 otaqlı
Yeni tikili
73 m²
Sahə
7 / 17
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Təcili! Heydər Əliyev Mərkəzi qarşısında yerləşən Zümrüd Residence yaşayış kompleksində tam təmirli və tam əşyalı mənzil satılır.
Mənzil yüksək zövqlə və şəxsi istifadə üçün təmir olunub. Təmir zamanı istifadə olunan bütün materiallar tanınmış və keyfiyyətli brendlərdən seçilib.
Yataq dəsti və korpus mebellər Saloglu firmasındandır, yumşaq mebellər isə Türkiyədən xüsusi sifarişlə gətirilib. Mənzil bütün mebel və əşyalarla birlikdə satılır və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir.

Bakı, Balaəmi Dadaşov küçəsi
Mikayıl
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5970862

264

15 Aprel 2026

Kirayə
Obyekt - Nərimanov r. - 92 m²
Obyekt - Nərimanov r. - 92 m²
Obyekt - Nərimanov r. - 92 m²
Obyekt - Nərimanov r. - 92 m²
Daha 8 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
2 000AZN/ay