Seçilmişlərdə saxla
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (9)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (10)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (11)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (12)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (13)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (14)
3 otaqlı yeni tikili - Şah İsmayıl Xətai m. - 92 m² (15)
480 000AZN
5 220 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m², Şah İsmayıl Xətai m.
3 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
15 / 20
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Ağ şəhər, BCR Xətai. Premium Rezidensiya 3 otaqlı + qarderob,92 kv.m. Panorama pəncərələr,hündür tavanlar.Yüksək keyfiyyətli təmir,aksesuarlar (Grohe) bütün mebel və texnika ilə təchiz olunub( Bosh) Isti döşəmə,TV ( Sony)
Böyük abadılaşdırılmış həyət
Yeraltı parking
Mühafizə 24/7
Fitness
Hovuz
Dənizə və ağ şəhərə panorama
Çıxarış var

Белый город. BCR KHATAI. PREMIUM RESIDENCE. 3 - х комнатная + гардероб квартира 92 кв. Панорамные окна,высокие потолки. Ремонт высшего качества, аксессуары (GROHE) ,мебель, техника (BOSH),тёплые полы,
телевизоры ( SONY)
Зелёный большой двор
Подземный паркинг
Охрана 24/7
Фитнес
Бассейн
Панорама на море и Белый город

Bakı, Nəcəfqulu Rəfiyev küç.
Sabina xanım
Mülkiyyətçi
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5987017

910

Bugün 14:44