Seçilmişlərdə saxla

Crescent Home

82 təklif
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (8)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (9)
2 otaqlı köhnə tikili - Nizami m. - 32 m² (10)
160 000AZN
5 000 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 32 m², Nizami m.
2 otaqlı
Köhnə tikili
32 m²
Sahə
2 / 2
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📍 Sahil metrosuna 2 deq Mesafede münasib qiymətə mənzil satışdadır! Fəvvarələr meydanına yaxın yeni salınmış parkın ərazisində
🏠 2 otaqlı mənzil… 2 pəncərə əsas küçəyə baxır .. otaqların pəncərəsi var
📐 Ümumi sahə: 32 kv.m
🏢 2 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi – rahat giriş və gündəlik istifadə üçün ideal
🎨 Tam təmirli – yaşayış üçün hazır vəziyyətdə KİRAYƏ ÜÇÜN İDEAL SEÇİM 600-700 manata
📄 Tək kupça çıxarışlı (paylı deyil)
Alqı satqı günü mənzil təhvil verilir

Ülvi
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5999962

1315

11 May 2026

Kirayə
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 77.7 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 77.7 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 77.7 m²
2 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 77.7 m²
Daha 14 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
950AZN/ay
Nəsimi r.