Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (8)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (9)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (10)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (11)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (12)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (13)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (14)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (15)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (16)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (17)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (18)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (19)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (20)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (21)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (22)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (23)
2 otaqlı köhnə tikili - Gənclik m. - 55 m² (24)
200 000AZN
3 640 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², Gənclik m.
2 otaqlı
Köhnə tikili
55 m²
Sahə
5 / 9
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🔥 PRESTİJLİ LOKASİYA | SƏRFƏLİ QİYMƏT | KUPÇA VAR

📍 Gənclik metrosunun tam yaxınlığında yerləşən mənzil satışdadır
🏢 Yaşayış üçün rahat və keyfiyyətli bina
📄 Kupça (çıxarış) mövcuddur

📐 Sahə: 55 kv.m
🛏️ Otaq sayı: 2 otaq
☀️ İşıqlı və funksional planlaşdırma

💰 Bu qiymətə bazarda nadir təklif
💸 İnvestisiya üçün ideal seçim (kirayə potensialı yüksəkdir)

🚶‍♂️ İnfrastruktur:
* Metroya piyada məsafə
* Marketlər, məktəb və digər vacib obyektlər yaxınlıqda
* Rahat nəqliyyat və şəhərin istənilən nöqtəsinə çıxış

❗ Təcili satış
❗ Real alıcı ilə razılaşma mümkündür
.
.
.
.
.

🔥 ПРЕСТИЖНАЯ ЛОКАЦИЯ | ВЫГОДНАЯ ЦЕНА | КУПЧА ЕСТЬ

📍 Квартира расположена в шаговой доступности от метро «Гянджлик»
🏢 Дом подходит для комфортного проживания
📄 Купча (право собственности) есть

📐 Площадь: 55 кв.м
🛏️ Комнаты: 2
☀️ Светлая и удобная планировка

💰 Редкое предложение по такой цене на рынке
💸 Отличный вариант для инвестиций (высокий арендный потенциал)

🚶‍♂️ Инфраструктура:
* Пешая доступность до метро
* Рядом магазины, школы и всё необходимое
* Удобная транспортная развязка

❗ Срочная продажа
❗ Торг возможен с реальным покупателем

Nara
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6099334

204

04 May 2026

Şikayətin səbəbi
  • Başqa əmlaka aid olan şəkillər istifadə olunub