Seçilmişlərdə saxla
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (1)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (2)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (3)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (4)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (5)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (6)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (7)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (8)
4 otaqlı yeni tikili - Gənclik m. - 208 m² (9)
478 000AZN
2 300 AZN/m²
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 208 m², Gənclik m.
4 otaqlı
Yeni tikili
208 m²
Sahə
10 / 16
Mərtəbə
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Nərimanov Rayonu 📍
Heydər Əliyev Mərkəzinin yanı❗️
Bakı Şəhərimizin tam mərkəzi
Qanuni 4 otaq PROYEKT COX IDEALDIR.
5 otaga duzele bilir.
Tam gün düşən mənzil.
2 balkon
3 sanuzzel
Master bedroom
Zal 53 kv
Azad bölgü.
Evin otaqlarının arası kərpicdir istenilen kimi yeniden bolune biler.
Yeni Abadlasdirilmis heyet ve qapali Parking .
Şirkətin xidmət haqqı 1 %

Bakı, Əliəşrəf Əlizadə küçəsi
Elan Sahibi
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6102186

349

Bugün 04:47

Bənzər yeni tikililər

4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 210 m²
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 210 m²
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 210 m²
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 210 m²
Daha 11 şəklə bax
Çıxarış var
İpoteka var
Təmirli