Seçilmişlərdə saxla
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (1)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (2)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (3)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (4)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (5)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (6)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (7)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (8)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (9)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (10)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (11)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (12)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (13)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (14)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (15)
4 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 100 m² (16)
197 000AZN
1 970 AZN/m²
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 100 m², Həzi Aslanov m.
4 otaqlı
Köhnə tikili
100 m²
Sahə
4 / 5
Mərtəbə
Çıxarışİpoteka
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Bakı Şəhəri Xətai Rayonu Rahib Məmmədov küçəsi Lelinqrad keramzid layihəli (Eksprimental) layihəli 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi Sahəsi 100 kvm 4 otaqlı orta təmirli mənzil 197000 manata satılır.
Qazı suyu işığı daimi Mərkəzi isdilik sisdemi var.
Sənəd kupça İpotekaya yararlı.
Bravo Hiper marketlə üz bə üz havası gözəl infrastruktur əla . Mənzil səliqəliqəli mənzildir polau parket bəzi yerləri taxta .
Hamam Tualet ayrı ayrı 3 iri balkonu var.
Ərazidə 3 məktəb bağçalar Şəhərə gedən marşurutlar və bir çox iaşə obyektləri var.

Ⓜ️ Həzi Aslanova 6-7 dəqiqəlik məsafə, bir sözlə yerləşmə yeri ideal.
Real alıcı müştəriylə razılaşma olacaq.

Bakı, Rahib Məmmədov küç.
Rövşən
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6103325

191

12 May 2026