Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - 28 May m. - 70 m² (8)
180 000AZN
2 570 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m², 28 May m.
2 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
3 / 3
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

ABŞ səfirliyi və “Drujba” kinoteatrının yaxınlığında 2 otaqlı mənzil satılır!

🏡 70 m², bloklu bina
🚪 Ayrı giriş

Mənzil işıqlı və genişdir, rahat planlaşdırması var. Sakit və təhlükəsiz ərazi, hər şey yaxındır: mağazalar, nəqliyyat, məktəblər və park.

Yaşamaq və ya kirayə vermək üçün əla variant! Продаётся 2-комнатная квартира рядом с Американским посольством и кинотеатром «Дружба»!

🏡 70 м², блочный дом
🚪 Отдельный вход

Светлая, просторная квартира с удобной планировкой. Тихий и безопасный район, всё рядом: магазины, транспорт, школы, парк.

Отличный вариант для жизни или аренды!

Nara
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6104862

234

07 May 2026

Bənzər köhnə tikililər

2 otaqlı köhnə tikili - Əhmədli m. - 63 m²