Seçilmişlərdə saxla
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (1)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (2)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (3)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (4)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (5)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (6)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (7)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (8)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (9)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (10)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (11)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (12)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (13)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (14)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (15)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (16)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (17)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (18)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (19)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (20)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (21)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (22)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (23)
4 otaqlı yeni tikili - 28 May m. - 220 m² (24)
830 000AZN
3 770 AZN/m²
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m², 28 May m.
4 otaqlı
Yeni tikili
220 m²
Sahə
12 / 16
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ | DƏNİZ PANORAMALI PREMİUM MƏNZİL!
.
Bakı şəhərinin ən prestijli ərazilərindən biri — Bülbül prospektində, Qış Parkının yaxınlığında yerləşən, klassik üslubda yüksək keyfiyyətlə təmir olunmuş mənzilin satışını təqdim edirik.
.
BU QİYMƏTƏ 2 MAŞINLIQ QARAJ DAXİLDİR!
.
Mənzil haqqında:
Ümumi sahəsi 220 kvm. Qanuni 4 otaq
Mənzildə 3 sanitar qovşağı, 2 qarderob otağı və eyvanı mövcüddur
16 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi. Şəhər və dəniz panoraması
Zövqlə və yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir olunub
Prestijli, Sakit və elit qonşuluq.
.
Binanın üstünlükləri:
Qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi kombi
Yeraltı və yerüstü avtodayanacaq
24/7 Mühafizə xidməti. Kamera müşahidə sistemi
.
Sənəd: Çıxarış (Kupça) mövcuddur. İpotekaya tam yararlıdır
.
Prestij, komfort və yüksək həyat standartlarını bir arada axtaranlar üçün ideal seçim!
.
Ofis xidmət haqqı: Alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Günay xanım
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6107988

95

08 May 2026