Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 70 m² (8)
205 000AZN
2 930 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m², Nəsimi r.
2 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
5 / 9
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Продаётся просторная 2-комнатная квартира на проспекте Азадлыг, в экспериментальном доме. Общая площадь — 70 кв.м, расположена на 5 этаже. Удобная и функциональная планировка, светлые комнаты, квартира очень уютная и комфортная для проживания.

Дом отличается качественной постройкой и удачным расположением — рядом всё необходимое: магазины, школы, детские сады, остановки транспорта и другие объекты инфраструктуры. Отличный вариант как для собственного проживания, так и для инвестиции.

Камилла
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6130662

129

Bugün 08:23

Bənzər köhnə tikililər

2 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 55 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 55 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Həzi Aslanov m. - 55 m²