Seçilmişlərdə saxla
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (1)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (2)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (3)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (4)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (5)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (6)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (7)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (8)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (9)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (10)
3 otaqlı köhnə tikili - Xalqlar Dostluğu m. - 75 m² (11)
167 000AZN
2 230 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m², Xalqlar Dostluğu m.
3 otaqlı
Köhnə tikili
75 m²
Sahə
1 / 5
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Hörmətli müştərilər, Xalqlar Dostluğu metrosuna cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə, əsas küçənin üzərində, Modern Hostelin düz yanında yerləşən möhtəşəm mənzil satışa çıxarılıb!

5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın rahat və əlverişli mərtəbəsində yerləşən qanuni 3 otaqlı mənzil həm yerləşməsi, həm də qiyməti ilə diqqət çəkir. Mənzil yaşayış üçün tam uyğundur və sənədi çıxarışdır.

Ətrafında məktəb, market, dayanacaq və bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Bu ərazidə belə münasib qiymətə mənzil çox nadir hallarda satışa çıxır.

Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür. Tələsin, bu fürsəti qaçırmayın! Ofid haqqi-1%

Baku_Emlakrieltor
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6130934

75

Dünən 21:15