Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (10)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (11)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (12)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (13)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (14)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (15)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 58 m² (16)
114 900AZN
1 980 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m², Xırdalan
2 otaqlı
Yeni tikili
58 m²
Sahə
16 / 16
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🔥COXXX TƏCİLİ XİRDALANDA PROSPEKTİN KENARİ
🏡 Belə mənzillər Xırdalanda barmaqla sayılacaq qədər azdır! 🎁
🔥Bu Binadan her kes menzil sahib olmaq arzusundadir
🏡AL VER KİRAYƏ HAL HAZİRDA KİRAYƏDƏDİR
🔥TAM ƏŞYALİ SATİLİR
✨Kupça əldədir. İpatekaya yararlıdır, xahiş edirəm ki ipatekayla bağlı yalnız bankdan müsbət cavab almış şəxslər əlaqə saxlasın. ✨
🏡Bütün iaşə obyektlərinə yaxin
🏡Köhnə bazar təzə bazar 2 və 9 sayli məktəbə yaxin ərazidə yerləşir
🏡 BU GÖZƏL MƏNZILƏ SƏN SAHIB OL
🔔 Marsurut dayanacagi binanin tam qarsisindadir.
📣 Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real şəxslərə göndərə bilərik. 📣sonuncu mərtrbrə olmasina baxmayaraq lift qalxir üstü betondur
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərində,H.Əliyev pr tam kənarinda bu qiymətə bu ərazidə bu kv mənzil yoxdur
🏡Növ : yeni tikili
🏡Mərtəbə : 16/16
🏡Otaq sayı: 2otaga duzəlmə
🏡Sahə: 60 kv.m.
🏡Təmir: əla
🏡Sənəd: Kupcali
🏡Qiymət: 114 900 manat
🏡Mənzilin təmiri və şəraiti əladır, şəxsi yaşayış üçün təmir edilib. Əla proyekti var.Mənzil İstilik sistemi kombidir.
🏡 Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin.

🏡 Hazirda menzilde kiraye qalir.gorulen essalar her biri menzilde qalacaq
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Xırdalan, Xırdalan şəhəri
QOLD Emlak
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı