Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (10)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (11)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (12)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (13)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (14)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (15)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (16)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 86 m² (17)
149 900AZN
1 740 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m², Xırdalan
2 otaqlı
Yeni tikili
86 m²
Sahə
15 / 16
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🎉 Mərkəzdə yerləşir, qanuni 2 otaqdır, kupça əldədir, Mebellər mənzildə qalır, 🎉
📣 Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real müştərilərə göndərə bilərik. 📣
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərinin mərkəzində, təzə və köhnə bazara, H.Əliyev prospektinə uzerinde yerləşir.
🏡Növ : yeni tikili
🏡Mərtəbə : 15/16
🏡Otaq sayı: qanuni 2 otaqdır.
🏡Sahə: 86 kv.m.
🏡Təmir: əladır.
🏡Sənəd: kupça, əldədir.
🏡Qiymət: 149900 azn
🏡Mənzil təmirli və şəraitlidir. Hazırda mənzil sahibi özü yaşayır mənzildə. Mebellər qalır, elektronika malları qali. Sanitar qovşaq və hamam otağı ayrı-ayrıdır.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Xırdalan, Xırdalan şəhəri
QOLD Emlak
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6135124

80

16 May 2026