Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Sea Breeze q. - 49.6 m² (10)
345 781AZN
6 970 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 49.6 m², Sea Breeze q.
2 otaqlı
Yeni tikili
49.6 m²
Sahə
19 / 28
Mərtəbə
İpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

___________________________________________________________

Отличные новости — из-за высокого спроса акция продлена до конца мая! 🔥

🔹 Первоначальный взнос — 25%
🔹 Рассрочка до 48 месяцев (до сдачи квартиры)
🔹 Всего 1% ежемесячный платёж
🔹 Скидка 2% от общей стоимости квартиры

У вас есть ещё время воспользоваться выгодными условиями — не откладывайте решение!

__________________________________________________________

Əla xəbər — yüksək tələbat səbəbilə kampaniya may ayının sonuna qədər uzadıldı! 🔥

🔹 İlkin ödəniş — 25%
🔹 48 aya qədər faizsiz daxili kredit (təslimə qədər)
🔹 Aylıq cəmi 1% ödəniş
🔹 Mənzilin ümumi dəyərindən 2% endirim

Bu fürsəti qaçırmayın — sərfəli şərtlərdən yararlanmaq üçün hələ vaxt var!

________________________________________________________

Reportage Heights – müasir memarlıqda rahatlığın yeni forması
Şəhər həyatının mərkəzində, funksionallıq və estetik dəyərin vəhdətində yaradılan Reportage Heights, komfortlu yaşayış anlayışına yeni baxış gətirir. Layihə müasir arxitektura xətti, ağıllı planlaşdırma və gündəlik rahatlığı ön planda tutan yanaşması ilə seçilir.

Mənzillər geniş və balanslı planlama, optimal sahə bölgüsü və bol təbii işıqla dizayn olunub. Açıq məkan hissi yaradan interyerlər, ailəvi yaşam və fərdi rahatlıq üçün ideal mühit formalaşdırır.

Kompleks ərazisində sakinlərin həyat keyfiyyətini yüksəldən imkanlar mövcuddur: