Seçilmişlərdə saxla
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (1)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (2)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (3)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (4)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (5)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (6)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (7)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (8)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (9)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (10)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (11)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (12)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (13)
2 otaqlı köhnə tikili - Nəsimi r. - 56 m² (14)
165 000AZN
2 950 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 56 m², Nəsimi r.
2 otaqlı
Köhnə tikili
56 m²
Sahə
4 / 4
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Ок Мед Института и Семашко .Сталинка 2- ух комнатная квартира с раздельными комнатами.

Emil
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5372227

1517

11 May 2026

Kirayə
Obyekt - Səbail r. - 361 m²
Obyekt - Səbail r. - 361 m²
Obyekt - Səbail r. - 361 m²
Obyekt - Səbail r. - 361 m²
Daha 14 şəklə bax
Agentlik
2 500AZN/ay
Səbail r.
  • 361 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Binəqədi r. - 45 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Binəqədi r. - 45 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Binəqədi r. - 45 m²
2 otaqlı köhnə tikili - Binəqədi r. - 45 m²
Daha 9 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
500AZN/ay
Binəqədi r.
  • 2 otaqlı
  • 45 m²
  • 2/5 mərtəbə
Obyekt - Nizami m. - 214 m²
Obyekt - Nizami m. - 214 m²
Obyekt - Nizami m. - 214 m²
Obyekt - Nizami m. - 214 m²
Daha 2 şəklə bax
Agentlik
6 000AZN/ay
Nizami m.
  • 214 m²