Seçilmişlərdə saxla

Megapolis Estate

382 təklif
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (9)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (10)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (11)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (12)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (13)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (14)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (15)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (16)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (17)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (18)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (19)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (20)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (21)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (22)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (23)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (24)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (25)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (26)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (27)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (28)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (29)
3 otaqlı yeni tikili - İçəri Şəhər m. - 150 m² (30)
850 000AZN
5 670 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 150 m², İçəri Şəhər m.
3 otaqlı
Yeni tikili
150 m²
Sahə
11 / 16
Mərtəbə
Təmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

***Sabah Residence. Dənizə möhtəşəm panoramalı full əşyalı 150 kv. Qanuni 3 otaqlı mənzil təcili olarraqq satışa çlxdl!***
+++++++++++++++++
(1 mərtəbə yuxarıda eyni proyekt ,eyni təmirdə olan daha 1 mənzil mövcutdur,alıcı 2 mənzili də ala bilər)
------------------------------------------
Qiymət 850000 AZN - 500,000dollar
Mərtəbə 11/19
Sahə- 150 kvm
Otaq sayı- 3 orjinal
Çıxarış- yoxdur (müqavilə+maliyyə arayışı) Çıxarış tezliklə veriləcək.
Ünvan- Səbail Rayonu, Bayıl qəsəbəsi
---
Mənzil haqqında:
Mənzil Sabah Residence kompleksində yerləşir və Bakı şəhərində dənizə açılan ən təsirli mənzərələrdən birinə sahibdir. 150 kv geniş yaşayış sahəsi qanuni 3 otaqdan ibarətdir. Təmir yüksək keyfiyyətli materiallarla aparılıb, müasir dizayn, işıqlı otaqlar və böyük eyvanla təchiz olunub.
Geniş qonaq otağı, rahat planlaşdırılmış iki yataq otağı və iki sanitar qovşağı ailə yaşayışı üçün ideal şərait yaradır. Mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün yüksək potensiala malikdir.
---
Sabah Residence Bakının ən prestijli layihələrindən biridir. Sakinlərə premium səviyyədə rahatlıq və təhlükəsizlik təmin edən multifunksional yaşayış kompleksi kimi tanınır.
Kompleks şəhər mərkəzində, Bayıl parkına yaxın yerləşir və həm dəniz sahilinə, həm də şəhərin əsas nöqtələrinə ideal çıxışı vardır.
Kompleksin xidmətləri
Olimpiya ölçülü bağlanmış hovuz