Seçilmişlərdə saxla

Downtown Estate

85 təklif
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (1)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (2)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (3)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (4)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (5)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (6)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (7)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (8)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (9)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (10)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (11)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (12)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (13)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (14)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (15)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (16)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (17)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (18)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (19)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (20)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (21)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (22)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (23)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (24)
4 otaqlı yeni tikili - Elmlər Akademiyası m. - 180 m² (25)
500 000AZN
2 780 AZN/m²
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 180 m², Elmlər Akademiyası m.
4 otaqlı
Yeni tikili
180 m²
Sahə
13 / 17
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📍 Yerləşmə: Yasamal rayonu, ATV telekanalının yaxınlığı
📐 Sahə: 180 m²
🏢 Mərtəbə: yüksək mərtəbə
💰 Qiymət: 500 000 AZN

✨ Mənzil haqqında:
• 4 otaqlı, geniş və rahat planlaşdırma
• Keyfiyyətli və baxımlı təmir
• İşıqlı otaqlar, geniş salon
• Ayrı mətbəx, geniş saxlama sahələri
• Mənzil yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir

🏗 Bina və ərazi:
• Müasir yaşayış binası
• Təmiz və səliqəli blok
• Sakit və prestijli ərazi
• Yaxınlıqda məktəb, marketlər və ictimai nəqliyyat

📄 Sənədlər qaydasındadır
📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın

🇷🇺

Продаётся | 4-комнатная квартира

📍 Расположение: район Ясамал, рядом с телеканалом ATV
📐 Площадь: 180 м²
🏢 Этаж: высокий
💰 Цена: 500 000 AZN

✨ О квартире:
• Просторная 4-комнатная квартира

• Тихий и престижный район
• В шаговой доступности школы, магазины и транспорт

📄 Документы в порядке
📞 Звоните для получения подробной информации

Cabrayıl
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

5784305

768

Bugün 11:45

Şikayətin səbəbi
  • Başqa əmlaka aid olan şəkillər istifadə olunub
  • Dələduzluqda şübhələr
  • Əlaqə saxlamaq olmur