Seçilmişlərdə saxla

Modern Home

67 təklif
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (1)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (2)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (3)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (4)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (5)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (6)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (7)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (8)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (9)
2 otaqlı yeni tikili - Xırdalan - 65 m² (10)
110 000AZN
1 690 AZN/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m², Xırdalan
2 otaqlı
Yeni tikili
65 m²
Sahə
15 / 15
Mərtəbə
ÇıxarışİpotekaTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Kupçalı İpotekaya yararlı studio 2 otaq tam təmirli TAC MTK

xidmət haqqı 1 %

Xırdalan, Həzi Aslanov küçəsi
Vasif
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6133406

18

Bugün 18:00

Kirayə
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 120 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 120 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 120 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 120 m²
Daha 4 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
950AZN/ay
8 Noyabr m.
  • 3 otaqlı
  • 120 m²
  • 3/13 mərtəbə
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 142 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 142 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 142 m²
3 otaqlı yeni tikili - 8 Noyabr m. - 142 m²
Daha 7 şəklə bax
Təmirli
Agentlik
1 000AZN/ay
8 Noyabr m.
  • 3 otaqlı
  • 142 m²
  • 10/16 mərtəbə
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 140 m²