Seçilmişlərdə saxla

Pro Mənzil

87 təklif
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (9)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (10)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (11)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (12)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (13)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (14)
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m² (15)
565 000AZN
4 010 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 141 m², Nəsimi r.
3 otaqlı
Yeni tikili
141 m²
Sahə
4 / 16
Mərtəbə
ÇıxarışTəmir
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📌S A T I L I R ✨
✔ Yeni tikili binada təmirli və əşyalı QANUNİ 3 OTAQLI mənzil satılır.
✔ Mənzilin sahəsi 141 kv/m2.
✔ Mənzil 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir.
✔ Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇA).
✔ Mənzil tam əşyaları ilə bilikdə satılır.
✔ Su, işıq, qaz daimidir. İstilik sistemi KOMBİ.
✔ 2 sanitar qovşaq.
✔ Holl, mətbəx, sanuzellər isti döşəmə.
✔ 2 (SİQMA) lift.
✔ Yeraltı parkinq. Böyük həyət.
✔ 24 saat mühafizə. Müşahidə kameraları.
✔ Baxmaq isteyen əlaqə saxlasın.

📍 Ünvan: Azadlıq pr. Səməd Vurğun,Koala Park, Tibb Universitetin yanı.

⚡️XİDMƏT HAQQI:1%

Руслан
Vasitəçi (agent)

Elanın nömrəsi

Baxışların sayı

Yeniləndi

6143575

16

Bugün 18:23

Satış
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m²
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m²
3 otaqlı yeni tikili - Nəsimi r. - 141 m²